Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

DRAMIŃSKI S. A. – Laureat Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Ta znacząca nagroda jest przyznawana raz do roku przez Prezydenta RP dla firm, które wnoszą znaczący wkład w rozwój naszej gospodarki, budując pozytywny wizerunek polskiej przedsiębiorczości na całym świecie oraz stanowią wzór dla innych.

Firma Dramiński S. A. zwyciężyła w kategorii: LIDER MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW. Instytucja, która zgłosiła olsztyńską firmę do konkursu to Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Prezydent RP Andrzej Duda podczas uroczystej gali podkreślił, iż przyznana nagroda stanowi formę promowania polskiej przedsiębiorczości, polskiej myśli, w tym myśli technologicznej.

Dramiński S. A. znana jest z produkowania mobilnych, lekkich i wytrzymałych ultrasonografów weterynaryjnych. W tym roku wprowadziła nowy, innowacyjny i designerski ultrasonograf 4Vet Slim. Został on zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania lekarza weterynarza. Zaskakuje dbałością o każdy detal, swobodą użytkowania i wysoką jakością obrazowania.
Nagrodę z rąk Prezydenta odebrał Wiceprezes Dramiński S. A. – Andrzej Wiktorowicz, którego możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. „Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy laureatem na rok stulecia odzyskania niepodległości. W tym roku obchodziliśmy jubileusz 30-lecia powstania firmy i nie wyobrażamy sobie piękniejszego podsumowania niż otrzymane tak znaczące wyróżnienie” – mówi Prezes Dramiński S. A., Janusz Dramiński.

 

 

Zdjęcia: z zasobów Dramiński S.A.

Nasi klienci