Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Dynamiczny rozwój usług fulfillment– kolejny klient w śląskim magazynie DTW Logistics

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej dynamicznie rozwija usługi typu fulfillment w śląskim magazynie. Do grona klientów operatora dołączył kolejny kontrahent –  polski dystrybutor produktów dla zwierząt domowych. Współpraca rozpoczęła się w sierpniu i obejmuje pełną obsługę logistyczną sklepu internetowego.

Nowy klient DTW Logistics, to znany polski dystrybutor farmaceutyków weterynaryjnych oraz innych produktów dla zwierząt. Współpraca dotyczy obsługi e-sklepu (kanału B2C), w zakresie dostaw karmy oraz zabawek i akcesoriów dla zwierząt domowych. Kompleksową obsługę towarów producenta w śląskim magazynie w Będzinie, DTW Logistics rozpoczął w sierpniu tego roku. Obejmuje ona magazynowanie towarów, kompletację zamówień, przygotowywanie towarów do wysyłki, obsługę zwrotów i reklamacji. Dzięki nowoczesnej platformie IT operatora, która integruje systemy biorące udział w procesach realizacji zamówień, DTW Logistics ma dostęp m.in. do zamówień składanych poprzez sklep internetowy i system płatności elektronicznych. Pozwala to na całkowite odciążenie klienta z działań związanych z logistyką, przy jednoczesnym skróceniu czasu obsługi przesyłek – nawet o 35 proc. Wszystkie zamówione w e-sklepie, do godziny 15:00, produkty są jeszcze tego samego dnia wysyłane do odbiorcy końcowego. Pozwala to także zmniejszyć koszty magazynowania i poprawia rotację towarów. Aby usprawnić obsługę zamówień, operator wydzielił osobne miejsce w magazynie, a także doposażył go w nowe stanowisko do pakowania i nadawania przesyłek. DTW Logistics zakupił również nowe regały półkowe pozwalające na składowanie małogabarytowych towarów.

„Ponad 70 proc. klientów w naszym oddziale w Będzinie, to firmy korzystające z usług typu fulfillment. Liczba małych oraz średnich przedsiębiorstw zainteresowanych tego typu usługami logistycznymi wciąż rośnie. Zadaniem operatora, poza dbaniem o wszystkie procesy logistyczne, jest także wsparcie w rozwoju i proponowanie dodatkowych rozwiązań np. nowych kanałów dystrybucji, czy wsparcie akcji marketingowych. Cieszy nas rosnące zainteresowanie magazynem w Będzinie i to, że klienci dostrzegają plusy z optymalizacji procesów logistycznych, będących w rękach jednego operatora logistycznego.”- mówi Marcin Dudek, key account manager DTW Logistics.

W śląskim magazynie, DTW Logistics obsługuje klientów z wielu branż, mi.in. producentów AGD, akcesoriów kosmetycznych czy zabawek. Sprawne zarządzanie procesami logistycznymi wspiera nowoczesny system WMS wraz z platformą, która umożliwia szybką integrację z systemami klientów. Dogodna lokalizacja magazynu w pobliżu autostrady A4 oraz trasy E40, ułatwia szybki i sprawny transport towarów nie tylko w Polsce, ale również w dalsze rejony Europy.

 

 

***

DTW Logistics to dynamicznie rozwijający się polski operator logistyczny, działający od 2010 roku. Firma specjalizuje się w logistyce kontraktowej, a także świadczy wysokiej jakości usługi transportowe międzynarodowe oraz krajowe (w tym FTL i LTL), spedycji morskiej i lotniczej, jak również oferuje obsługę celną. Dostarczając zaawansowane rozwiązania w zakresie usług magazynowych, DTW Logistics obsługuje firmy z różnych branż, gównie e-commerce. Specjalizuje się również w organizacji dostaw transportem chłodniczym produktów Fresh&Frozen, towarów Health&Care oraz ADR i ładunków niestandardowych. Siedziba DTW Logistics znajduje się w Kopytowie k. Błonia. Firma posiada też oddziały w Warszawie, Siedlcach i Będzinie. Powierzchnia magazynowa, którą dysponuje DTW Logistics wynosi 14,3 tys. m2 dla magazynu w Kopytowie k. Błonia oraz 3,5 tys. m2 dla Będzina, a flota własna liczy 45 pojazdów ciężarowych. Zespół DTW Logistics to 128 pracowników, który tworzą doświadczeni i zmotywowani profesjonaliści. Firma pracuje w oparciu o Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001.

Więcej informacji na: www.dtwl.pl
Zobacz także: www.youtube.com/watch?v=cEeKHTSp56U

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Martyna Kowalewska                                                                                                     DTW Logistics

PRlogistics.pl                                                                                                                       e-mail: info@dtwl.pl

e-mail: martyna.kowalewska@prlogistics.pl

tel: 888 337 115

Nasi klienci