Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Edukacja w Świebodzinie

01Fundacja Ewy Naworol od niemal roku aktywnie edukuje obecnych oraz przyszłych właścicieli psów i kotów na temat właściwego żywienia, zajmuje się także profilaktyką pogryzień przez psy. 9 i 10 maja truck fundacji w ramach akcji „My Nie Gryziemy” zaparkował w Świebodzinie.

W piątek od rana trwały wykłady wolontariuszy fundacji. Towarzyszyli im wolontariusze z Azylu na Koziej, którzy zachęcali do adopcji zwierząt. Na trucku przeprowadzane były szkolenia z profilaktyki pogryzień, a także na temat właściwego traktowania psów i kotów, ich odpowiedniej pielęgnacji oraz diety.
Dzieci poznały pozycję „żółwia”, która w sytuacji zagrożenia może ocalić życie. Dowiedziały się, że psy pochodzą od dzikiego kuzyna – wilka i podobnie jak jego, ich dieta również powinna być oparta na mięsie. Omówiony został także problem psiej kupy, choć ku miłemu zaskoczeniu prowadzących dzieci doskonale zdawały sobie sprawę, że należy sprzątać po swoich pupilach. W drugim dniu akcja „My Nie Gryziemy” dedykowana była osobom dorosłym. Ciężarówce fundacji, zaparkowanej na świebodzińskim rynku, ponownie towarzyszyli wolontariusze z Azylu na Koziej, a także lek. wet. Marek Paluch oraz hotel i ośrodek szkolenia psów Psia Sfora. Odpowiadali oni na pytania osób zainteresowanych żywieniem, zdrowiem, behawiorystyką oraz adopcją zwierząt ze schronisk i przytulisk. Zebrani na rynku widzowie mogli podziwiać pokaz tresury, a dla wszystkich chętnych dzieci przygotowane zostało darmowe szkolenie z zakresu profilaktyki pogryzień. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia kalendarium szkoleń na stronie: www.ewanaworol.org. (MC)

 

Nasi klienci