Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Egzotyka w Gabinecie Praktyka 2.0 Live – Konferencja Weterynaryjna

Egzotyka w Gabinecie Praktyka 2.0 to przełom w szkoleniach, który teraz pragniemy zaproponować lekarzom weterynarii. Konferencja poświęcona małym ssakom, ptakom i zwierzętom egzotycznym przenosi się w nowy wymiar. Tradycyjne wykłady zostaną zamienione na szkolenie online. Będą mieli Państwo możliwość uczestnictwa w warsztatach i wykładach LIVE. Wszystkie zabiegi oraz wykłady odbędą się na żywo z przekazem obrazu i dźwięku z sali operacyjnej do Państwa urządzeń (tablet, komputer, telefon). Przy wykorzystaniu nowoczesnych kamer oraz rozwiązań technologicznych, uczestnicy konferencji będą mogli obserwować zabiegi w dużej rozdzielczości oraz makro zbliżeniach, jakie nie są osiągalne dla ludzkiego oka. W trakcie zabiegów będzie można zadawać pytania wykładowcy na, które od razu otrzymacie odpowiedź. Zapraszamy  w imieniu Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej oraz całego zespołu PetBiznes.

Więcej informacji:
Konferencja: https://petbiznes.pl/egzotyka/
Rejestracja : https://petbiznes.pl/rejestracja-uczestnikow/

Nasi klienci