Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Nexcope odpowiada na potrzeby weterynarzy

Nowość! Nexcope odpowiada na potrzeby weterynarzy

#OptycznieProfesjonalne

Czy oceniając preparaty mikroskopowe w laboratorium weterynaryjnym miałeś wątpliwości w postawieniu diagnozy? Na finalny obraz preparatu w mikroskopie składa się wiele czynników. Poczynając od pobrania, poprzez naniesienie na szkiełko i barwienie preparatu, a kończąc na optyce mikroskopu.

Odpowiadają na rosnące potrzeby użytkowników mikroskopów w gabinetach i klinikach weterynaryjnych przedstawiamy bezkompromisowe rozwiązanie – mikroskop Nexcope charakteryzujące się doskonałym balansem pomiędzy jakością optyki, a ceną.

Podstawowe rozwiązanie – model NE610 zapewnia bardzo jasną i kontrastową optykę o dużej rozdzielczości, bez widocznych aberracji. Dodatkowo mikroskop zapewnia ergonomię obsługi, która ułatwi codzienną pracę. Atutem mikroskopu jest duża odległość robocza obiektywu 40x, dzięki której soczewka czołowa obiektywu nie zostanie zabrudzona olejkiem immersyjnym.

Dodatkowo mikroskop Nexcope NE610 ma możliwość rozbudowy o obiektyw 100x z immersją wodną, który pozwala na zaoszczędzenie czasu, potrzebnego na wyczyszczenie optyki z immersji olejowej po zakończeniu obserwacji.

Mikroskopy Nexcope posiadają dodatkowy tor optyczny, w którym można zamontować kamerę mikroskopową, dzięki której zarejestrujesz obraz w postaci zdjęcia, aby je podpiąć do karty pacjenta, pokazać właścicielowi zwierzęcia czy wysłać elektronicznie do konsultacji

Mikroskopy Nexcope zostały docenione przez jednostki naukowe m.in. Politechnikę Śląską oraz Uniwersytet Warmińsko -Mazurski.

Wyłącznym dystrybutorem Nexcope w Polsce jest Delta Optical – polska firma oraz wiodący dostawca urządzeń i akcesoriów mikroskopowych. Delta Optical umożliwia zakup produktu na raty lub w leasingu, a także zapewnia pełną opiekę gwarancyjną w systemie door -to-door i serwis pogwarancyjny.

Skontaktuj się z przedstawicielem i zapytaj o mikroskopy Nexcope dla swojego gabinetu lub laboratorium:

– nexcope@deltaoptical.pl

– 25 786 05 24

Więcej informacji:

Nexcope – www.nexcope.pl

Model NE610 – https://deltaoptical.pl/mikroskop-nexcope-ne610

Materiał sponsorowany

Nasi klienci