Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Jak wykorzystać siłę social mediów do promowania Twojego biznesu?

Jak wspierać biznes w czasach, które nastały? Jak być zawsze w kontakcie ze społecznością i Klientami? Internet ma ogromny potencjał, a media społecznościowe pozwalają na jeszcze większe spektrum działań. Czy wiesz, że Facebook to może być doskonałe miejsce do promocji biznesu?

👉 Zapisz się na bezpłatny webinar i dowiedz się jak zbudować Fanpage z którego będziesz dumny i który pomoże w Twoim biznesie!

Dla kogo jest ten webinar?

👍 dla tych którzy chcą stworzyć lub rozwinąć fanpage na Facebooku

👍 dla tych, którzy są zainteresowani wykorzystaniem siły Facebooka w promocji swojego biznesu

👍 dla tych, którzy mogą poświęcić 90 minut przy kawie na szkolenie

📌 A już niebawem druga część, w której skoncentrujemy się na płatnych działaniach reklamowych. Więcej informacji wkrótce

Nie może Cię zabraknąć – czekamy na Ciebie!

 

Nasi klienci