Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Weterynarz online. Przyjmuj pacjentów przez internet z AnyMind.

A gdyby tak Twoi pacjenci (i oczywiście ich opiekunowie) mogli skonsultować się z Tobą nie wychodząc z domu? Dzięki AnyMind to możliwe. To prosta i wygodna aplikacja internetowa do prowadzenia płatnych konsultacji online.

 

Nowoczesna technologia otwiera nowe możliwości przed branżą weterynaryjną.

 

Wystarczy komputer lub smartfon podłączony do internetu, żeby móc skonsultować się z klientem na odległość, udzielić mu porady na żywo, obejrzeć jego pupila i natychmiast zdecydować, czy konieczna jest wizyta w gabinecie. AnyMind to program, który powstał po to, by można było robić to odpłatnie, rozliczając się z klientem za minutę konsultacji.

 

Stworzyliśmy AnyMind po to, żeby ułatwić każdemu, kto ma wartościową wiedzę, dzielenie się nią i zarabianie na niej. — mówi Anna Ryś, CEO w AnyMind. — Wierzymy, że skorzystają na tym zarówno specjaliści, jak i ich klienci, którym możliwość zasięgnięcia specjalistycznej porady od ręki bez wychodzenia z domu znacznie ułatwi codzienne życie i pozwoli zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

 

Jak to działa?

AnyMind to bezpłatna wtyczka, którą możesz dodać na swoją stronę internetową. Klient zobaczy przycisk, który po kliknięciu przeniesie go do okna z informacjami o Twoich konsultacjach, gdzie będzie mógł nawiązać z Tobą połączenie na wybrany temat.

 

Rozmowa może mieć formę wideo, głosową lub czatu, który umożliwia także przesyłanie plików. Żeby korzystać z AnyMind ani Ty, ani Twój klient nie musicie włączać komputera. Ty możesz pobrać darmową aplikację na telefon, by działać, a Twój klient może połączyć się z Tobą przez mobilną wersję przeglądarki. Aplikacja jest już dostępna na smartfony z Androidem, wkrótce pojawi się także wersja na iPhone’y.

 

Zobacz, jakie to proste:

 

 

Żeby zacząć konsultować, zarejestruj się za darmo na app.anymind.com

 

 

Dlaczego AnyMind?

AnyMind to korzystniejsze rozwiązanie od rozmowy telefonicznej lub zwykłego czatu, ponieważ otrzymujesz wynagrodzenie za swoją specjalistyczną wiedzę. Wygodniejsze od Skype, bo ma wbudowany bezpieczny system płatności internetowych.

 

Jako weterynarz samodzielnie ustalasz tematy swoich konsultacji oraz stawki za minutę połączenia dla każdego z nich. Także Ty decydujesz, kiedy jesteś dostępny dla swoich klientów.

 

W AnyMind nie ma opłat za rejestrację ani za pobranie aplikacji. Nie pobieramy też abonamentu, jedynie prowizję wg regulaminowego cennika od tego, co zarobisz na swoich konsultacjach, których koszt pokrywa w całości klient.

 

Dowiedz się więcej na:

 

 

 

 

Artykuł został stworzony przez AnyMind

Nasi klienci