Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Kliniczne Kursy Dermatolgoiczne w ADW

akademia_logoJak prawidłowo pobrać materiał do cytologii? Kiedy przeprowadzać alergiczne testy śródskórne? Czy w danym przypadku klinicznym jest konieczna dieta eliminacyjna? Odpowiedzi na te i inne pytania z zakresu dermatologii będzie można znaleźć podczas Klinicznych Kursów Dermatologicznych w Akademii Dermatologii Weterynaryjnej. 

Akademia obejmuje trzy kursy prowadzone przez dr n. wet. Dorotę Pomorską-Handwerker, właścicielkę Lubelskiej Polikliniki Weterynaryjnej. Dr Pomorska-Handwerker konsultuje przypadki z zakresu dermatologii, alergologii i endokrynologii. Jest członkiem ESVD, a przez kilka lat pełniła funkcję przewodniczącej sekcji dermatologicznej PSLWMZ. Jest autorką licznych artykułów i publikacji.

Na Kliniczne Kursy Dermatologiczne w ADW składają się:

Kliniczny kurs dermatologiczny dla średnio zaawansowanych (20-21 lutego 2016) 

Kurs dla lekarzy, którzy chcieliby uporządkować swoją wiedzę dermatologiczną oraz nabyć wiele nowych i praktycznych umiejętności, dotyczących rozpoznawania i leczenia chorób skóry psów i kotów. Uczestnicy po odbyciu tego kursu zyskają większą pewność siebie w postępowaniu z pacjentem dermatologicznym, ponieważ poznają obowiązujące obecnie standardy postępowania. Po odbyciu kursu jego uczestnicy będą w stanie sprostać większości trudnych przypadków w codziennej praktyce.

Więcej informacji

50 NAJTRUDNIEJSZYCH PRZYPADKÓW DERMATOLOGICZNYCH
5-6 MARCA 2016 (uwaga, termin jest zmieniony) 

Kurs dla lekarzy preferujących naukę w formie interaktywnych warsztatów. W czasie kursu będą omawiani pacjenci Lubelskiej Polikliniki Weterynaryjnej. Każdy pacjent będzie omawiany według takich samych zasad (krok po kroku wg standardów dermatologicznych). Od wywiadu, poprzez listę rozpoznań różnicowych, badania dodatkowe, interpretację tych badań, po postawienie ostatecznego rozpoznania i zaproponowanie kilku opcji terapeutycznych. Kurs uczy prawidłowego podejścia do pacjenta dermatologicznego i prawidłowej kolejności działania diagnostycznego. Po odbyciu kursu jego uczestnicy będą czuli się PEWNIEJ w codziennej praktyce dermatologicznej.

Więcej informacji

TYGODNIOWE INDYWIDUALNE KURSY DERMATOLOGICZNE (5 DNI) – terminy do ustalenia

Kurs indywidualny dla lekarzy chcących szkolić się z zakresu chorób skóry. Tematyka kursu będzie indywidualnie dobrana dla każdego lekarza po wcześniejszej konsultacji. Kurs maksymalnie dla 3 osób w grupie. Zajęcia odbywają się od pn do pt w godzinach 9.00-16.00 w Lubelskiej Poliklinice Weterynaryjnej

Cena: 2900,- PLN

Dla członków PSLWMZ rabat 20%

Kontaktpomorska@list.pl, 0048607 35 94 14, info: www.poliklinikaweterynaryjna.pl

Wpłaty: mBank : 39 1140 2004 0000 3702 7400 5694

Wywiad z dr n. wet. Dorotą Pomorską-Handwerker

Nasi klienci