Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

„Latające Psy” we Wrocławiu

2 i 3 czerwca we Wrocławiu odbyła się kolejna edycja imprezy tegorocznych zawodów „Latające Psy”. To seria imprez, na których psi sportowcy prezentują niesamowite, nierzadko akrobatyczne umiejętności. Pretekstem spotkań jest frisbee – plastikowy dysk.

Dogfrisbee jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin kynologicznych na świecie, mającą rzesze miłośników również w Polsce. Polega na aportowaniu przez psa lecącego dysku oraz wykonywaniu przez czworonoga różnych powietrznych ewolucji. Widowiskowe zawody bazują na umiejętnościach, wymagających współpracy człowieka z psem. Zawody, organizowane są od 2006 roku. Więcej informacji na te temat można znaleźć na :http://www.latajacepsy.org/

Warto dodać, że partnerem tegorocznych zawodów została znana i lubiana marka ADVANTIX®: krople przeciwko kleszczom, pchłom i komarom dla psów. W ramach współpracy na mobilnym stanowisku firmy Bayer można było skorzystać z bezpłatnych porad lekarzy weterynarii i ekspertów w zakresie zachowania zwierząt. Przygotowano również pokazy udzielania psom pierwszej pomocy. Odwiedzając stanowisko marki ADVANTIX® można było także uzyskać informacje o sposobach ochrony psów przed kleszczami, pchłami i komarami.

 

 

Źródło i zdjęcia:

Bayer

 

 

Nasi klienci