Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Mazurkas Congress & Conference Management dla EAVPT 2018

Pod koniec czerwca w Hali Stulecia we Wrocławiu odbył się XIV Międzynarodowy Kongres Europejskiego Towarzystwa Farmakologii i Toksykologii Weterynaryjnej (EAVPT 2018), za którego organizację odpowiadał Mazurkas Congress & Conference Management.

Wydarzenie skupia czołówkę naukową z różnych ośrodków z całego świata. W tym roku brało w nim udział kilkaset osób: przedstawicieli branży farmaceutycznej, naukowców i lekarzy. Event organizowany jest co 3 lata. Poprzednia edycja miała miejsce w Nantes, a następna, w 2021 roku, odbędzie się we Lwowie.

– Cieszymy się, że kolejne duże wyzwanie jest już za nami. Historia zaczęła się ponad 3 lata temu, kiedy wspólnie z organizatorami braliśmy udział w poprzedniej edycji kongresu EAVPT w Nantes. – mówi Katarzyna Rokicka, Sales Director Mazurkas Congress & Conference Management. – Wrocław okazał się godnym następcą poprzedniego gospodarza. Udanej organizacji gratulował nam sam prezydent EAVPT Pierre – Louis Toutain. Przy imprezie na tak dużą skalę sukces nie byłby możliwy, gdyby nie nasz doświadczony zespół profesjonalistów, doskonale radzący sobie w każdej sytuacji. – dodaje Katarzyna Rokicka.

 

Przy planowaniu wydarzenia do głównych zadań Mazurkas Congress& Conference Management należał wybór odpowiedniego miejsca, mogącego pomieścić kilkuset uczestników, z dobrą bazą noclegową i logistyczną. Mazurkas zajął się także przygotowaniem atrakcyjnych pakietów sponsorskich, stworzeniem brandingu wydarzenia wraz ze stroną internetową, jak również promocją eventu w Polsce i zagranicą.

Organizacja tak ważnej i prestiżowej imprezy to miesiące wytężonej pracy. Mazurkas zadbał o rejestrację uczestników oraz ich prac naukowych, zaplanowanie sprawnej logistyki miejsca obrad, w tym rozplanowanie ścieżek komunikacyjnych, standów sponsorskich, miejsc do networkingu i sesji posterowych. Zorganizowano także wystawę skupiającą reprezentantów 18 firm farmaceutycznych.

Poza sesjami naukowymi ważnym elementem były wydarzenia towarzyszące: pokaz multimedialnej fontanny, gala dinner w zabytkowym zamku Topacz i wieczór z okazji 40-lecia EAVPT poprzedzony zwiedzaniem Wrocławia.

Trwający 4 dni kongres to przede wszystkim sesje plenarne, toczące się równolegle sesje paralelne (łącznie 24 sesje) i 5 sesji posterowych. Podczas kongresu został wybrany nowy przewodniczący EAVPT.

 

Mazurkas Congress& Conference Management jest częścią Mazurkas Travel. Działa nieustannie od ponad 25 lat, dzięki czemu wypracował pozycję lidera w branży organizatorów dużych spotkań naukowych, dyplomatycznych czy biznesowych. Aby zapewnić kompleksową obsługę, Mazurkas Congress& Conference Management współpracuje z innymi częściami Spółki: Mazurkas Transport, Mazurkas DMC Poland, Mazurkas Catering, Mazurkas Conference Center i Mazurkas Hotel. Grupa Mazurkas jest członkiem wiodących organizacji sektora MICE.

www.mazurkas.com.pl

 

 

 

Nasi klienci