Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Międzynarodowa konferencja radiologiczno-chirurgiczna w Łodzi

22 listopada w Hotelu Andel’s w Łodzi odbędzie się międzynarodowa konferencja radiologiczno-chirurgiczna „Współczesne techniki diagnostyczne i terapeutyczne w praktyce”, organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt i Stowarzyszenie Śląska Poliklinika Weterynaryjna.

CHIRURGIA wpis

W programie wykłady polskich i światowych autorytetów z dziedziny chirurgii i diagnostyki obrazowej, m.in. dr n. wet. Agnieszki Pietsch-Fulbiszewskiej (UCMW UJ-UR Kraków), dr. hab. prof. nadzw. Andrzeja Pomianowskiego (Wydział Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie) czy dr n. wet. Beaty Degórskiej (Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie).

Trzy wykłady poprowadzi prof. Donald Thrall z Ross University School of Veterinary Medicine w New Jersey, profesor na North Carolina State University. Gość ze Stanów Zjednoczonych będzie mówił m.in. o zastosowaniu radioterapii w leczeniu nowotworów zatok nosowych oraz mielografii, tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego w diagnostyce obrazowej rdzenia kręgowego u psów.

Program konferencji i zapisy na stronie internetowej PSLWMZ.

Nasi klienci