Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Płocka lecznica dla zwierząt Wibrys w Grupie LuxVet

LuxVet nie zwalnia tempa rozwoju. Na mocy podpisanej umowy w szeregi Grupy wstąpiła kolejna placówka weterynaryjna – lecznica Wibrys z Płocka.

Przychodnia Wibrys działa przy ulicy Hubalczyków 6 od 1999 roku i jest jedną z najstarszych lecznic weterynaryjnych w Płocku. Placówka świadczy usługi z zakresu profilaktyki, diagnostyki, interny oraz chirurgii. Dysponuje dwoma gabinetami, własnym laboratorium (biochemia, morfologia, cytologia), pracownią RTG, USG oraz endoskopii, a także salą operacyjną i salą pooperacyjną.

Zespół przychodni tworzy 3 lekarzy oraz 4 techników weterynarii.

– „Od początku istnienia stawialiśmy na innowacje, a wiele rozwiązań dostępnych w naszej lecznicy wdrażaliśmy jako pierwsi w Płocku. Rozwój nadal pozostaje jednym z naszych priorytetów. Dołączając do społeczności LuxVet nasz zespół będzie nie tylko objęty atrakcyjnym programem szkoleń, ale również będziemy mogli wymieniać się wiedzą z innymi placówkami w Polsce i zagranicą” – mówi doktor Piotr Pawłowski, założyciel lecznicy.

Grupa LuxVet będzie również wspierać placówkę w zakresie administracji, księgowości, zakupów, obsługi IT oraz marketingu. Zespół uzyska dostęp do pakietu benefitów pracowniczych oraz bezpłatnych szkoleń realizowanych w ramach platformy szkoleniowej LuxVet.

***

O Grupie LuxVet

Grupa integruje i rozwija branżę weterynaryjną w Europie Środkowo-Wschodniej w elastycznym, partnerskim modelu biznesowym, z szacunkiem dla dotychczasowych dokonań integrowanych podmiotów. Współpracując z lekarzami i właścicielami wiodących zakładów leczenia zwierząt oraz budując swój pierwszy w Polsce szpital dla małych zwierząt, Grupa LuxVet dąży do rozwoju najwyższej jakości usług weterynaryjnych i podnoszenia standardów pracy w branży.

Nasi klienci