Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Przychodnia Weterynaryjna KOŚCIUSZKI dołączyła do Grupy LuxVet

Grupa LuxVet nie zwalnia tempa, dołączyła do niej jedna z najstarszych i największych klinik w Toruniu – Przychodnia Weterynaryjna Kościuszki. Proces integracji oraz dalsze funkcjonowanie przychodni odbywać się będzie w pełnej współpracy z jej dotychczasowym właścicielem, doktorem Tomaszem Garsteckim.

Placówka weterynaryjna przy ulicy Kościuszki 41/47 w Toruniu powstała w 1954 roku. Przez 35 lat funkcjonowała jako Państwowy Zakład Leczniczy dla Zwierząt. Następnie w 1990 roku została zmodernizowana i przekształcona w Klinikę Weterynaryjną. Przez te wszystkie lata współwłaściciele i pracownicy pracowali nad jej rozwojem.

Obecnie zespół Przychodni Weterynaryjnej Kościuszki tworzy 8 lekarzy, 8 techników, zoofizjoterapeuta oraz 2 osoby odpowiedzialne za zarządzanie i administrację. Placówka posiada 6 gabinetów, w których realizowane są usługi z zakresu chirurgii, kardiologii, dermatologii, nefrologii, okulistyki, stomatologii oraz rehabilitacji. Jest również nowoczesny sprzęt diagnostyczny (m.in. do radiografii cyfrowej bezpośredniej oraz ultrasonografii) oraz dozorowana przestrzeń leczenia stacjonarnego w oddziale szpitalnym. Oferta przychodni obejmuje ponadto szeroki zakres badań laboratoryjnych, zabiegów profilaktycznych i pielęgnacyjnych oraz nowoczesnych usług dodatkowych – w tym sklep z dietami i karmami bytowymi, automaty vendingowe z produktami dla zwierząt czy system rejestracji online.

– W naszej przychodni łączymy wieloletnią tradycję z nowoczesnością i chęcią ciągłego rozwoju dla dobra naszych podopiecznych. Współpraca z Grupą LuxVet pozwoli nam szybciej osiągać nasze cele, przy jednoczesnym zachowaniu lokalnej tożsamości. – mówi doktor Tomasz Garstecki.

Grupa LuxVet zainwestuje w dalszy rozwój usług endoskopii, stomatologii i rehabilitacji, zapewni wsparcie w obszarze administracyjno-księgowym, operacyjnym, zakupów, obsługi IT i marketingu, a także zadba o pracowników, oferując im m.in. system szkoleń oraz prywatną opiekę medyczną.

***

O Grupie LuxVet

Grupa integruje i rozwija polską branżę weterynaryjną w elastycznym, partnerskim modelu biznesowym, z szacunkiem dla dotychczasowych dokonań integrowanych podmiotów. Współpracując z lekarzami i właścicielami wiodących zakładów leczenia zwierząt oraz budując swój pierwszy w Polsce szpital dla małych zwierząt, Grupa LuxVet dąży do rozwoju najwyższej jakości usług weterynaryjnych i podnoszenia standardów pracy w branży w całym kraju.

Grupę wspierają kapitałowo trzy fundusze inwestycyjne: Oaktree Capital Management – akcjonariusz większościowy (będący m.in. udziałowcem większościowym siostrzanej platformy weterynaryjnej na Półwyspie Iberyjskim: UNAVETS Group), Cornerstone Investment Management oraz INVL Baltic Sea Growth Fund.

www.grupaluxvet.pl

Nasi klienci