Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

III Konferencja WETERYNARIA Praktycy specjaliści – praktykom pierwszego kontaktu

  • Data webinaru: 2021-09-11 09:55:00
  • Organizator: https://weterynaria.90c.pl/
  • Link do wydarzenia: Wydarzenie
  • Rejestracja: Zgłoś udział

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

Ostatni rok szybko przyzwyczaił nas do nowej rzeczywistości… tej kongresowej też… niestety nie zapowiada się, żebyśmy mogli III kongres WETERYNARIA odbyć stacjonarnie.

Ale odbędzie się na pewno wirtualnie! Tak, jak w poprzednim roku zadbamy o to, żebyście nawet siedząc w domu przed komputerem, mieli wrażenie, że jesteście na sali pełnej innych słuchaczy i patrzyli na wykładowców mówiących „ze sceny”.

Idąc śladem poprzednich edycji naszego kongresu i w tym roku skupimy się  na tym, żeby wykłady zawierały informacje przede wszystkim praktyczne i możliwe do wykorzystania, i zrealizowania przez każdego lekarza weterynarii.

Uwzględniliśmy Państwa sugestie i położymy największy nacisk na te działy weterynarii, z których choroby najczęściej spotykacie w swoich praktykach.  Czyli jakie? Kardiologia, ER, dermatologia, chirurgia, USG, żywienie no, i oczywiście źle bym się czuł, gdyby zabrakło okulistyki…  Mam nadzieję, że osób, które były z nami rok i dwa lata temu nie muszę namawiać, a wszystkich pozostałych zachęcam do wypróbowania nas w dniach 11-12.09.2021.

Proszę zapiszcie już dziś te daty w swoich kalendarzach! Do zobaczenia!

Jacek Garncarz

 

Nasi klienci