Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Co to jest AcuLife?

AcuLife to niesamowita nowa technologia, opracowana jako naturalny sposób łagodzenia bólu i poprawy ogólnej jakości życia konia. AcuLife wykorzystuje wyjątkową technologię plastrów LifeWave do delikatnej stymulacji punktów uciskowych na skórze w celu poprawy przepływu energii w organizmie, co umożliwia naturalne łagodzenie lżejszych dolegliwości bólowych i bólu. W technologii tej nie są stosowane i nie przedostają się do organizmu żadne leki, substancje stymulujące, magnesy czy igły.

 

 

W przypadku koni należy pamiętać, że niewłaściwe zachowanie zwierzęcia nie zawsze świadczy o problemach psychicznych; w większości przypadków spowodowane jest ono bólem. Plastry AcuLife przynoszą szczególne korzyści koniom aktywnie występującym na rodeo, uczestniczącym w wyścigach wokół beczek lub w innych konkurencjach jeździeckich.

 

Zalety stosowania AcuLife:

  • bezpieczne i naturalne łagodzenie bólu,
  • szybkie rezultaty,
  • redukcja stanów zapalnych,
  • możliwość stosowania w bólach całego ciała i bólach miejscowych,
  • bardzo przystępne cenowo pod względem stosunku ceny do wydajności, w porównaniu z innymi metodami łagodzenia bólu,
  • wygodne i łatwe w stosowaniu,
  • powodują dodatkowo że koń staje się wyraźnie spokojny i współpracujący (za badaniami LifeWave).

W przypadku plastrów Aculife należy pamiętać aby plaster brązowy aplikować na lewą stronę zwierzęcia, a plaster biały na przeciwną. W przypadku koni stosuje się jednorazowo 5 kpl. plastrów wg protokołu działając tym samym na cały ustrój. Można również stosować pojedyncze komplety na poszczególne, pojedyncze ośrodki zapalenia. Ból i zapalenie zmniejsza się znacznie lub znika w przeciągu pierwszych kilku minut!
Wg badań (w załączeniu) ponad 130 badanych koni wyścigowych zareagowało pozytywnie w czasie do 5 minut po aplikacji!

 

Trzymając bioelektrody Aculife w ręce trzymasz najbardziej zaawansowaną technologię redukcji bólu jaka kiedykolwiek była dostępna na rynku!

Zdęcie kamerą termowizyjną przed zastosowaniem nanoplastrów
i poniżej po kilku minutach po zastosowaniu.

 

 

WAŻNE: Plastry nie są transdermalne – żadna substancja nie przenika ani nie działa chemicznie na zwierzę. Plastry aktywują się w bliskości ciała i działają w okolicy 3cm od plastra. Po oddaleniu od ciała nanoplaster przestaje działać – zużywać się.
Plastry działają delikatnie stymulując punkty akupunktury i poprzez odpowiednich parametrów światło dają sygnał twojemu organizmowi do odpowiedniego zachowania – wytwarzania we własnym zakresie odpowiedniej substancji.

 

 

 

NanoTeam.plul. Gąsiorowskich 3
60-703 Poznań
tel. +48 501 45-55-77
tel. +48 662 29-15-35
tel. +48 693 21-48-20
email: biuro@nanoteam.pl

 

 

Nasi klienci