Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Nanoplastry w hippice

Nanoplastry – naturalny sposób przywrócenia równowagi i mechanizmów samoleczenia u konia.

Zapewne znasz swojego konia i wiesz kiedy jest w szczytowej formie. Podobnie jak sportowcy, konie maja tendencję do odczuwania bólu z powodu codziennego charakteru, ich działalności oraz ogólnej anatomii. Co robisz, gdy zauważysz, że twój koń nie wykorzystuje swojego pełnego potencjału?

Jesteś prawdopodobnie przyzwyczajona do myślenia, że potrzebujesz wprowadzić coś do organizmu konia aby poprawić jego zdrowie. Zazwyczaj może to wymagać zaplanowania wizyty weterynarza lub specjalisty oraz leków z mozliwością skutków ubocznych. A co jeśli wcale tak nie musi być? Z plastrami Aculife nie musisz być lekarzem weterynarii, akupunkturzystą ani ekspertem od bólu, żeby pomóc swojemu koniowi.  Każdy potrafi zastosować Aculife!

Plastry Aculife są oparte na nowej technologii redukcji bólu. Choć prawidłowe odżywianie, woda i ćwiczenia są elementami podstawowymi niezbędnymi do utrzymania zdrowia konia, ich organizm wymaga również ciągłego przepływu energii.

Wiemy już od tysięcy lat, że specyficzne częstotliwości światła mogą powodować określone zmiany w organizmie. Kiedy wychodzimy na słońce, częstotliwość światła słonecznego światła słonecznego powoduje, że nasz organizm produkuje witaminę D. Inna częstotliwość światła (UV) spowoduje w naszym organizmie produkcję melaniny, związku chemicznego, który daje nam opaleniznę.

Technologia LifeWave wykorzystuje te sama zasadę naukową.

Nanoplastry są wynalazkiem najnowszej technologii XXI wieku, która wykorzystuje w swoim zastosowaniu z tradycyjną medycyną chińską.

Działanie plastrów opiera się na naturalnej stymulacji punktów akupunktury ciała, dzięki czemu możemy zniwelować ból oraz odnowić równowagę energetyczną – niezbędnego czynnika warunkującego sprawne funkcjonowanie każdego organizmu. Istotnym faktem jest iż nie trzeba być lekarzem by zaaplikować plastry, nie trzeba wbijać igieł i posiadać zaawansowanej wiedzy aby osiągnąć oczekiwane efekty. Plastry działają od razu po aplikacji.

Plastry dla koni nie są transdermalne, co oznacza, że żadna substancja nie przenika do organizmu. Można je więc przyklejać na sierść, derkę czy opatrunek! Dzięki temu są one całkowicie bezpieczne, nie mają efektów ubocznych, nie powodują interakcji z lekami.  Nanoplastry to genialny wynalazek amerykańskiego naukowca Davida Schmidta, znany w USA od 10 lat. Obecnie, po uzyskaniu oldpowiednich pozwoleń promujemy go w Europie, w tym w Polsce.

Zasada działania tej technologii wykorzystuje wiedzę i odkrycia wielu naukowców w tym noblistów i w prosty, bezpieczny i dostępny dla każdego sposób pozwala osiągnąć efekty wogóle nie do uzyskania żadnymi innymi metodami lub znacznie szybciej i bezpieczniej niż metodami dotychczas stosowanymi.


Dzięki użyciu odpowiednich nanoplastrów w przypadku koni uzyskać możemy:

– skuteczne i bardzo szybkie zmniejszenie stanów zapalnych i dolegliwości bólowych grzbietu i całego ciała,

– wysoce wydajną regenerację konia szczególnie przy dużych wysiłkach np. podczas 3-dniowych zawodów,

– redukcję poziom stresu poprzez obniżenie kortyzolu, który jak u zawodnika tak i u konia wywołuje niepotrzebne napięcia i usztywnienia,

 

– zwiększenie poziomu siły, wytrzymałości i wydajności bez użycia środków chemicznych,

– przyspieszenie procesów rekonwalescencji po przebytych zabiegach poprzez wyzwolenie produkcji endogennych substancji odpowiedzialnych w organiźmie za regenerację.

 

Aplikacja plastrów jest bardzo łatwa, przykleja się je kolejno wg instrukcji, szybko, łatwo i bezboleśnie, co jest niezwykle istotne przy zabiegach u tak wrażliwych zwierząt jakimi są konie. Bioelektrody działają w 100% wydajności do 12 godzin a efekt terapeutyczny u koni uzyskuje się nawet do 72 godzin. Na efekty nie trzeba czekać długo, plastry działają błyskawicznie, dlatego pierwsze efekty widoczne są już po kilku minutach.

Zdarzają się przypadki, w których współczesne metody weterynaryjne nie istnieją lub są mało skuteczne. W takim przypadku nanoplastry Aculife będa doskonałym wsparciem dla lekarzy weterynarii. Nanoplastry nie tylko redukują ból i stany zapalne, pomagają pozbyć się lękliwych, nietypowych zachowań u koni. Wykorzystując inne bioelektrody:„Y-age Carnosine”, „Y-age Glutathione”, możemy wspomóc organizm konia w leczeniu ran, infekcji, znacznie przyspieszyć redukcję kwasu mlekowego już podczas samego wysiłku i zwiększyć jego wydolność podczas zawodów.

Nanoplastry to technologia nie tylko dla koni. Dzięki posiadanej wiedzy przygotowujemy indywidualne programy dla jeźdźców. Możemy w ten sposób pomóc zawodnikom:

  1. ograniczyć stres startowy,
  2. zwiększyć siłę i równowagę,
  3. zredukować ból (najczęściej w tym przypadku dotyczący kręgosłupa i rąk),
  4. pomóc w regeneracji przed, w trakcie i po zawodach

Technologia LifeWave to poważny produkt medyczny poparty ponad 70 publikacjami medycznymi i badaniami klinicznymi w tym dot. koni.

Prowadzimy szkolenia z zastosowania nanoplastrów u zawodników i u koni. Lekarzom weterynarii, którzy chcą włączyć ta metodę do wachlarza metod przekazujemy posiadana wiedzę i pomagamy w rejestracji umożliwiającej zakupy w korzystnych cenach na potrzeby praktyki.

Jesteśmy obecni na wybranych zawodach hippicznych na stoisku informacyjnym. Podczas zawodów można również zamówić oklejanie koni.  O imprezach, na których będziemy obecni staramy się informować na naszym profilu facebook.

Zespół nanoTeam prowadzi szkolenia z zakresu zastosowania naoplastrów u koni. Więcej informacji znajdziesz na stronie dot. szkoleń.

 

 

 

 

NanoTeam.plul. Gąsiorowskich 3
60-703 Poznań
tel. +48 501 45-55-77
tel. +48 662 29-15-35
tel. +48 693 21-48-20
email: biuro@nanoteam.pl

Nasi klienci